Arama

?

Kurslarımız KDV'den muaftır

Akademi

Akademi

Yevgenia Akademi, 2003 yılında Hollanda'nın Hellevoetsluis kentinde kurulan kalıcı makyaj uzmanları için özel bir eğitim enstitüsüdür. Akademi o zamandan beri genişlemiş ve birkaç şubeye sahip olmuştur. Kurucusu Yevgenia Aytas'ın amacı, sektörü bir üst seviyeye taşımaktır. Akademi, kalıcı makyaj uzmanı olmak veya bu alanda daha fazla uzmanlaşmak isteyen herkese çok yönlü ve kişiye özel eğitim kursları sunmaktadır.

Yevgenia Akademi, 2003 yılında Hollanda'nın Hellevoetsluis kentinde kurulan kalıcı makyaj uzmanları için özel bir eğitim enstitüsüdür. Akademi o zamandan beri genişlemiş ve birkaç şubeye sahip olmuştur. Kurucusu Yevgenia Aytas'ın amacı, sektörü bir üst seviyeye taşımaktır. Akademi, kalıcı makyaj uzmanı olmak veya bu alanda daha fazla uzmanlaşmak isteyen herkese çok yönlü ve kişiye özel eğitim kursları sunmaktadır.

{formbuilder:MTA2OTQz}

SSS

Eğitim

Bir mesleki eğitim kursu ile bir ustalık sınıfı arasındaki fark, bir mesleki eğitim kursunun hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey uzmanlar için uygun olmasıdır. Ustalık sınıfı ise yalnızca halihazırda deneyim sahibi olan ve temel eğitimi tamamlamış uzmanlar için uygundur.

Sadece profesyonel eğitim kurslarımız insanlar için uygundur
deneyim veya ön bilgi olmadan. Bu kurslarda teori A'dan Z'ye ele alınır, böylece kursun hemen ardından kalıcı makyaj alanında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tüm ustalık sınıflarımız ve eğitim kurslarımız
temel kaş sanatçısı eğitimi) yarı çevrimiçidir. Bu, teorik kısmın bundan böyle akademimizde olmayacağı, ancak evden çevrimiçi olarak öğrenilebileceği anlamına geliyor! Pratik kısım elbette akademimizde gerçekleşecek ve bunun en büyük avantajı, tamamen kendi uygunluğunuza göre planlayabilmeniz! Ne kadar uygun değil mi?

Akademimizde kaş sanatçısı kursu hariç tüm kurslar ve ustalık sınıfları yarı çevrimiçidir. Bu, kursların veya ustalık sınıflarının teorik kısımlarının dahil olduğu anlamına gelir.

Kesinlikle! Çevrimiçi bölüm için, ödev ve diğer sorularınız için rehberlik sağlayan bir telegram grubu mevcut olacaktır. Ödevlerinizi zamanında teslim etmeniz zorunludur, aksi takdirde maalesef uygulama gününe katılmanıza izin veremeyiz. Uygulama gününe hazırlık olarak bir yakınlaştırma toplantısı da yapılacaktır. Bununla ilgili tüm bilgileri telgraf grubunda alacaksınız.

Bize kayıt olduktan ve ödeme yapıldıktan sonra
ödeme yapıldığında, hemen onay ve profesyonel eğitimin veya ustalık sınıfının tüm teorik çevrimiçi bölümlerini alacaksınız. Online teoriyi evden ne zaman alacağınıza karar verebilirsiniz, ancak bunu kendiniz için iyi planlayın, böylece pratik gün (ler) ve ev ödevleri için zamanında hazırlıklı olursunuz.

Teori dersleri için bir kalıcı makyaj cihazına ve iğnelerine ihtiyacınız olacak. Ayrıca, çevrimiçi teoriden sonra alacağınız ödevleri tamamlamak ve kendinizi pratik günlere hazırlamak için pigmentlere ve pratik latekse ihtiyacınız olacak. Tüm bu malzemeleri, eğer sahip değilseniz, bizden satın alabilirsiniz.

Mesleki kurslar ve ustalık sınıfları için, tüm kurslar için tarihlerimiz var
yıl "genel uygulama günleri". Genel uygulama günlerinin tarihlerine takvimimizden, sosyal medya kanallarımızdan veya bizimle e-posta ya da telefon yoluyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Genel uygulama günlerimiz size aşağıdaki bilgileri vermek için tasarlanmıştır
o günkü ustalık sınıfının veya profesyonel eğitimin 2 model üzerinde uygulamalı kısmı. Bu şekilde, size en uygun zamanda, seçtiğiniz bir günde ustalık sınıfı veya eğitim yapma fırsatı vermek istiyoruz.

Kesinlikle yapabilirsiniz. Bizimle bir uygulama günü için rezervasyon yaptırmanız ancak (eski) bir öğrencimiz olmanız veya bizimle profesyonel bir eğitim kursu veya ustalık sınıfı alıyor olmanız veya almış olmanız halinde mümkündür.

Çalışma kitapları ve diğer materyaller tarafımızdan sağlanmaktadır
tarafımızdan sağlanmaktadır. Uygulama günlerine sadece kendi Kalıcı Makyaj cihazınızı ve iğnelerini getirmeniz gerekmektedir. Eğer uygun bir cihazınız yoksa, bizden bir tane satın alabilir veya ödünç alabilirsiniz.

Uygulama günlerinin tümü 11:00'de başlar ve 18:00 civarında sona erer.

Modellere kendiniz bakmalısınız. Modeller sizin sorumluluğunuzdadır.

Profesyonel eğitim veya ustalık sınıfından sonra bir tamamlama sertifikası alacaksınız.

Ödeyebilirsiniz. Profesyonel eğitim kurslarımız ve başlangıç paketlerimiz 3 taksitte ödenebilir. Ancak, mesleki kurslar için her zaman 450 € peşinat gereklidir ve ancak o zaman yeriniz onaylanır.